Przejdź do treści
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim
Przejdź do stopki

Aktywny marzec w ZSO

Treść

Dla społeczności szkolnej ZSO w Głogowie Małopolskim marzec jest miesiącem, w którym szczególną uwagę poświęcamy królowej nauk - matematyce. Jej towarzyszami są również pokrewne nauki przyrodnicze, takie jak fizyka, chemia, biologia, geografia. Cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów, którzy chętnie uczestniczą w konkursach przedmiotowych organizowanych przez nauczycieli nauk ścisłych. 

W ramach podsumowania sukcesów młodzieży, która brała udział w rywalizacji, 7 kwietnia 2022 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursów "Mistrz Kostki Rubika" oraz "Mistrz Sudoku". Przy obecności Pani Dyrektor Agnieszki Wiglusz-Zięby oraz członków Zespołu Matematyczno-Przyrodniczego, zostały wręczone nagrody i dyplomy. Wyłoniono także osoby, które w szczególny sposób wyróżniały się na lekcjach przedmiotów ścisłych. Pamiątkowe medale otrzymali:

Paulina Duda, klasa 3b SLO - Najlepszy Matematyk
Antoni Mierzwa, klasa 3b SLO - Najlepszy Chemik
Patrycja Starzyk, klasa 3d SLO - Najlepszy Fizyk
Wiktoria Żak, klasa 3d SLO - Najlepszy Biolog

Upominki i dyplomy trafiły także do Patrycji Saj (klasa 1a SLO) i Julii Chmielowiec (3d SLO), które brały udział w Olimpiadzie z Języka Francuskiego, Anita Sałata z klasy 3b SLO otrzymała certyfikat za stypendium Burmistrza Głogowa Małopolskiego za bardzo dobre wyniki w nauce.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.


Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

22315